Chcąc stworzyć przed domem swój prywatny raj na Ziemi pełen kwiatów i zieleni, dobrze jest powierzyć jego zaprojektowanie firmie, która zajmie się tym w sposób profesjonalny.

Projektowaniem ogrodów pasjonujemy się od lat!

Może się wydawać, że zaprojektowanie ogrodu idealnego to łatwe zadanie… Nic bardziej mylnego! Stworzenie urokliwej i funkcjonalnej przestrzeni zgodnie z wymaganiami zawartymi w projekcie wymaga pracy wyszkolonych projektantów. Architektura krajobrazu i rządzące nią zasady, dobranie odpowiednich roślin i elementów małej architektury wymaga ogromnej wiedzy i doświadczenia. Już na poziomie tworzenia projektu musimy wziąć pod uwagę to, aby przestrzeń była łatwa w pielęgnacji.

Profesjonaliści dla Twoich potrzeb!

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko projektowanie ogrodów, ale także kompleksową pielęgnację prywatnych ogrodów i publicznych zielonych terenów. Decydując się na współpracę z nami w zakresie zaprojektowania oraz realizacji Twojej wymarzonej przestrzeni ogrodowej, otrzymujesz gwarancję dopasowania jej do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości w obszarze pielęgnacji. Ogród powstanie w pełnej zgodzie z Twoim wyczuciem estetyki i będzie utrzymany na jak najwyższym poziomie funkcjonalności. Na naszym koncie posiadamy setki zrealizowanych projektów ogrodowych i zapewniamy, że każdy z nich jest indywidualny oraz niepowtarzalny. Możesz się o tym przekonać, przeglądając nasze portfolio.

Etapy projektowania ogrodu idealnego…

Projektowanie ogrodów dla naszych Klientów to proces wieloetapowy. Na początek sprawdzamy nasłonecznienie, rodzaj podłoża oraz poziom wilgotności gleby we wszystkich miejscach w ogrodzie. Następnym zadaniem jest analiza tego, w jaki sposób będzie przebiegać jego pielęgnacja oraz dopasowanie jej do możliwości Klienta. Kolejną istotną kwestią jest dobór roślin tak, aby stanowiły dla siebie właściwe sąsiedztwo oraz to, by żadna z nich nie stwarzała zagrożenia dla alergików, zwierząt czy dzieci przebywających na terenie ogrodu. Dbam, żeby był on w pełni bezpieczny.

Rozpoczynając pracę najpierw oczyścimy teren z chwastów i ukształtujemy go zgodnie z tym, co znajdzie się w projekcie. Kiedy wszystkie nawierzchnie typu place i ścieżki będą gotowe, przystąpimy do montażu wymaganych instalacji podziemnych (m.in. system nawadniający i oświetlenie). Następnie poprawimy strukturę gleby, by stała się gotowa do sadzenia roślin oraz zakładania trawników.

Interesuje Cię projektowanie ogrodów? Odwiedź stronę greenql.pl

Doskonale wiemy, co robimy!

Stworzymy zarówno projekt przydomowego ogrodu, jak również dużych elementów krajobrazu typu park lub pas zieleni. Doskonale znamy potrzeby poszczególnych roślin oraz rodzajów gleby, dlatego realizacje jakie dla Ciebie stworzymy będą reprezentowały najwyższy poziom jakości i estetyki! Powiedz nam, czego oczekujesz, a my opracujemy wstępny projekt, który wspólnie przedyskutujemy i przygotujemy początkowy kosztorys. Następnie sporządzimy ostateczny plan ogrodu. Jeśli we współpracy z firmami najważniejsze są dla Ciebie kreatywność i profesjonalizm – zapraszamy do kontaktu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj