Na co zwrócić uwagę przy urządzaniu nowoczesnego wnętrza? Z pewnością na to,  by było funkcjonalne, estetyczne i spójne pod względem wizualnym. Dlatego nie powinno w nim zabraknąć odpowiedniego osprzętu elektrycznego. Warto wybrać taki, który zapewni wygodę użytkowania, ale też wpisze się w stylistykę aranżacji. To zadanie może spełnić osprzęt marki Livolo.

Czym osprzęt Livolo różni się od innych dostępnych na rynku włączników i gniazd elektrycznych? – Przede wszystkim stylistyką. Już na pierwszy rzut oka widać jego efektowny design. Wyróżnia go całkowicie gładki panel sterowania, który przylega płasko do ściany. Uwagę zwraca też materiał, z którego został wykonany. Hartowane szkło doskonale koresponduje ze stylem nowoczesnych aranżacji, bo pozostaje minimalistyczne, cechuje się pożądanym w nowoczesnych wnętrzach połyskiem i wygląda niezwykle elegancko.

Dlaczego osprzęt Livolo?

Jednak nie tylko wygląd osprzętu Livolo ma znaczenie. Warto zwrócić uwagę na jego funkcjonalność. Do włączenia oświetlenia za pomocą włączników tej marki nie używa się klasycznego przełącznika, z jakim mamy do czynienia w innych powszechnie dostępnych modelach. Sterowanie światłem odbywa się za pomocą dotyku, do czego służy sensor dotykowy. Na panelu sterowania został zaznaczony graficznie za pomocą niedużego kółka. Wystarczy delikatne dotknięcie palcem w tym miejscu, by światło się zapaliło.

Funkcjonalność Livolo to nie tylko wygodne zapalanie i gaszenie oświetlenia. To również modułowa budowa osprzętu, która stwarza wiele możliwości. Dzięki niej możliwe jest umieszczanie obok siebie w wielokrotnej ramce włączników przeznaczonych do sterowania oświetleniem, włączników żaluzji albo rolet, gniazd elektrycznych, ściemniaczy światła oraz przyłączy multimedialnych. Dzięki temu inwestor może dowolnie aranżować wnętrze, dostosowując je do swoich potrzeb.

Estetyka i trwałość osprzętu

Materiał, z którego wykonano panel sterowania, bez wątpienia wpływa istotnie na dwie cechy włączników: wygląd oraz trwałość. Efektowny, a zarazem prosty w budowie panel doskonale wygląda na tle nowoczesnych aranżacji. Atutem jest też to, że jest dostępny w wielu wersjach kolorystycznych. By się o tym przekonać, warto wejść na stronę sklepu Gajwer. W jego asortymencie dostępne są włączniki w kolorach klasycznej bieli i czerni, stonowanej szarości, efektownego złota, jak i znacznie bardzie wyrazistych: różowym, zielonym oraz niebieskim.

Zaletą wykorzystania hartowanego szkła jest nie tylko efektowny wygląd szklanych paneli, ale również ich trwałość. Ponieważ hartowane szkło jest odporne na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne, nawet po wielu latach użytkowania może wyglądać doskonale i pięknie się prezentować. Pamiętajmy też, że szkło jest materiałem niepalnym, dzięki czemu nie stanowi zagrożenia dla użytkowników w przypadku pożaru. W kwestii bezpieczeństwa warto też zwrócić uwagę na szczelną obudowę włączników Livolo, które ograniczają zagrożenie użytkowników przy przypadkowym zachlapaniu wodą.

Osprzęt marki Livolo coraz chętniej wprowadzany jest do nowoczesnych aranżacji. Warto zwrócić uwagę, że pojawia się też w pomieszczeniach utrzymanych w innym stylu. Na to zainteresowanie konsumentów bez wątpienia ma wpływ jego funkcjonalność oraz efektowny design.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj